Masowa wysyłka SMS


Do czego to służy?

HotSender to platforma, która pozwola wysłać masowe, spersonalizowane wiadomości SMS do bazy Twoich kontaktów.


 • Dowolna nazwa nadawcy

  Odbiorca wiadomości nie zobaczy tradycyjnego 9-cio cyfrowego numeru, a np. nazwę Twojej firmy.

 • Zmienne wewnątrz wiadomości

  Skuteczność Twojej komunikacji znacznie wzrośnie, kiedy np. zwrócisz się do Klienta po imieniu.

 • Pełna obsługa odpowiedzi

  Jeżeli Twój Klient odpowie na SMS, zobaczysz jego odpowiedź, na którą będziesz mógł mu odpisać.

 • Kontrola treści i czasu

  Możesz wysyłać wiadomości zarówno w czasie rzeczywistym, jak i planować je z dużym wyprzedzeniem czasowym.

 • Precyzyjnie definiuj odbiorców

  W dzień kobiet złóź życzenia kobietom, a 2 dni wcześniej - przypomnij mężczyznom, by kupili im coś u Ciebie ;-)Dlaczego warto wybrać HotSender?

Poza wielofunkcyjnym panelem, gwarantujemy dostarczalność SMS!

HotSender, obsługiwany przez LEADERS sp. z o.o. sp. k. - Przedsiębiorcę Telekomunikacyjnego wpisanego w rejestr Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod numerem 11779, posiada infrastrukturę zintegrowaną ze wszystkimi operatorami strukturalnymi na terenie Rzeczypospolitej, a tym samym, także z każdym operatorem wirtualnym.


Do czego wykorzystuje się komunikację SMS?

Przede wszystkim... Nie tylko do marketingu!

Poniżej prezentujemy Ci najbardziej popularne zastosowania automatycznej komunikacji SMS. Zapoznaj się z nimi - być może któreś będzie idealnym rozwiązanie dla Ciebie, a być może... Wymyślisz inne, idealne dla Twoich potrzeb, zastosowanie naszego systemu!


01

Informowanie o promocjach i wyprzedażach

Zadbaj, aby każdy Twój Klient wiedział o organizowanych przez Ciebie promocjach. Większość Klientów kupując coś w Sklepie, od razu o nim zapomina. Nie pozwól mu na to i wyślij mu kod rabatowy na kolejne zakupy!

02

Newslettery i informatory

Nie pozwól, aby Twoi odbiorcy po prostu o Tobie zapomnieli. Wysyłaj im na bieżąco informacje o Twoich najnowszych publikacjach, twórczości, nadchodzących wydarzeniach, wynikach meczów bądź lotto. Pamiętaj, aby nie zanudzać!

03

Marketing automation

Dzięki naszemu API, możesz podziękować Klientowi za dokonane zakupy bądź przeprowadzić badanie jego zadowolenia. Możesz także wysłać zapytanie dlaczego nie sfinalizował rozpoczętego zamówienia.

04

Przypomnienia o wizytach

Jeżeli przyjmujesz Klientów umawiając ich na określoną godzinę, zapewne wiesz, że lubią o tym zapomnieć. Teraz możesz zapomnieć o czasochłonnym przypominaniu - wszystko może zrobić automat.

05

Hasła, kody autoryzacji i komunikaty systemowe

Prowadzisz system wymagający autoryzacji Użytkownika? Logowania bądź rejestracje w systemach, potwierdzenia edycji danych bądź predyspozycji akcji w systemie - rób to dzięki unikalnym kodom dostępu wysyłanym w SMS!

06

Komunikacja organizacyjna

Jesteś organizatorem, koordynatorem lub kierownikiem grupy ludzi? Wysyłaj spersonalizowane, masowe komunikaty dla określonych grup ludzi - pracowników, wolontariuszy, uczestników wycieczki, studentów w grupie itd.

07

Statusy spraw i zamówień

Dzięki HotSender możesz informować swoich Klientów o statusach dokonanych przez nich zamówień, a Petentów o aktualnym statusie ich spraw.

08

Ponaglenia zapłaty

Znasz to uczucie, kiedy niezapłacona faktura wisi w Twoim systemie, a Ty nie masz już sił do bezpośredniego przypominania się o konieczności zapłaty zadłużenia? Mamy nadzieję, że nie, w każdym razie - możesz informować za naszym pośrednictwem!

09

Kampanie monetyzujące

Masz bazę danych, ale nie masz własnego biznesu? Korzystając z programów partnerskich w sieciach afiliacyjnych (np. http://lead.network) możesz zarabiać na swojej bazie reklamując inne firmy!

Dlaczego WARTO postawić na komunikację SMS?

Rynek mobilny w Polsce z każdym dniem jest coraz większy, a możliwość dotarcia do Twoich Klientów tą drogą jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

95 %odbiorców odczytuje wiadomości SMS

98 %z nich robi to w ciągu pierwszych 2 minut od otrzymania wiadomości

35 %odbiorców klika w linki zawarte w wiadomości SMS

52 mlnto liczba aktywnych kart SIM w Polsce

5 sekundto średni czas pomiędzy zauważeniem SMS, a jego odczytaniem

150 razydziennie każdy średnio sprawdza swój telefon


Zdecydowany?

Zobacz jak wypadamy na tle konkurencji!
lub:
Dołącz do HotSender już teraz - za darmo!


SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

TOP