Program Partnerski HotSender

Czym jest program partnerski?

Za Wikipedią:

Program partnerski – narzędzie internetowego marketingu. Jest to skrypt sprzężony z bazą zamówień sklepu internetowego. W programie tym organizatorem jest sklep online, oferujący produkty lub usługi - zaś uczestnikami są osoby fizyczne lub firmy dysponujące własną stroną WWW. Partner po przystąpieniu do programu umieszcza na swojej stronie materiały dostarczone mu przez organizatora - w zamian za to otrzymuje prowizję za każdy udział w transakcji, która rozpoczęła się na jego stronie.

W skrócie i nieco ogólniej: jeżeli polecisz daną usługę - w tym przypadku HotSender - swoim znajomym, rodzinie czy klientom, a oni dokonają zakupu po Twoim zaproszeniu, otrzymasz wynagrodzenie procentowe od wartości transakcji.

Program partnerski HotSender

HotSender Program Partnerski

W ramach programu partnerskiego HotSender otrzymasz dożywotnie wynagrodzenie od każdej transakcji dokonanej przez Partnera HotSender, który skorzystał z naszych usług dzięki Twojemy poleceniu.

Po dokonaniu rejestracji w HotSender w bocznym menu znajdziesz zakładkę "Program partnerski", gdzie znajdziesz swój unikalny link rejestracyjny. Każda osoba, która odwiedzi niniejszy link, a następnie dokona rejestracji, stanie się Twoim Poleconym.

Od tego momentu każda wpłata niniejszego Partnera doliczy wynagrodzenie do Twojego konta, które możesz wypłacić z naszego systemu bądź przekonwertować na punkty, które będziesz mógł wykorzystywać w ramach naszego systemu.

Kto może skorzystać z programu partnerskiego HotSender?

Z naszego programu partnerskiego skorzystać może nasz każdy zarejestrowany Partner, a w szczególności:

  • webmasterzy i blogerzy posiadający strony www;
  • właściciele baz mailingowych, w szczególności poświęcone tematyce ecommerce, szeroko pojętego biznesu;
  • influencerzy mający duże bądź tematyczne zaplecza zasięgowe;
  • agencje reklamowe realizujące zlecenia dla klientów;
  • twórcy softów i oprogramowania ecommerce i innych, które wykorzystują masowe wysyłki SMS oraz mailingi;
  • ...i wiele, wiele więcej osób, które będą w stanie polecić naszą usługę!


Program Partnerski HotSender znajdziecie także w sieci afiliacyjnej Lead.Network

Zainteresowany naszą ofertą?

Zarejestruj darmowe konto